دیرنشین باشگاه دانلود خبرنگاران جوان

دیرنشین: باشگاه دانلود خبرنگاران جوان رسول مهربانی مبعث رسول حضرت محمد مبعث پیامبر

گت بلاگز کرمانشاه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کرمانشاه

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه از برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کرمانشاه همزمان با سراسر کشور خبر داد.

هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کرمانشاه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ معصومه حسنی خونسار در جمع خبرنگاران از عموم مردم استان جهت شرکت در این جشنواره دعوت کرد و افزود: سال گذشته حدود دو هزار نفر از استان کرمانشاه در این جشنواره شرکت کردند که در نهایت یک نفر در بخش کودکان، دو نفر در بخش نوجوانان و 12 نفر در بخش جوانان و بزرگسالان منتخب شدند.
حسنی خونسار با بیان اینکه امسال دومین سالی است که نهاد کتابخانه های عمومی کشور این جشنواره را برگزار می کند، اظهار کرد: این جشنواره در سه سطح کودکان، نوجوانان و جوانان و بزرگسالان برگزار خواهد شد.

عبارات مهم : جوانان

ترویج فرهنگ رضوی و نهادینه کردن سیره ائمه اطهار (ع) به خاص امام رضا(ع) و گسترش فرهنگ کتابخوانی از جمله اهداف برگزاری جشنواره رضوی بود که مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه به آنها اشاره کرد.

حسنی خونسار افزود: جهت برگزاری این جشنواره شش عنوان کتاب در نظر گرفته شده است که چهار عنوان آن به زندگی امام رضا(ع) مربوط می شود.

وی افزود: کتاب” 10 قصه از امام رضا (ع)” جهت کودکان 4 تا 11 ساله، کتاب ماه غریب من” خاص نوجوانان 12 تا 17 سال و چهار کتاب “امام رضا علیه السلام و زندگی”، “مهارت های زندگی در سیره رضوی”، “بانوی ملکوت” و چلچراغ شیراز” خاص جوانان و بزرگسالان 18 سال به اوج در نظر گرفته شده است است.

حسنی خونسار افزود: شرکت در مسابقه به دو شیوه آنلاین و مکتوب امکان پذیر است که متقاضیان شرکت در مسابقه های آنلاین باید به آدرس الکترونیکی www.kermanshahpl.ir مراجعه و متقاضیان شرکت در مسابقه های کتبی نیز با مراجعه به کتابخانه های عمومی کشور می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی ادامه داد: جهت همکاری روشندلان نیز چهار عنوان کتاب در نظر گرفته شده است است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه افزود: شرکت در این مسابقه به دو صورت فردی و خانوادگی است و در نهایت به برندگان جوایز نفیس نقدی اهداء خواهد شد.

انتهای پیام/پ

هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کرمانشاه

واژه های کلیدی: جوانان | مسابقه | جشنواره | نوجوانان | کتابخانه | کرمانشاه | کرمانشاه | کتابخوانی رضوی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog